ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ


НАКАЗ


14.07.2003

м. Київ № 277

Про затвердження Інструкції про порядок передання до архіву суду, зберігання в ньому, відбору та передання до державних архівів судових справ та документів діяльності суду
   

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
7 серпня 2003 р.
за № 696/8017


На підставі ст. 127 Закону України "Про судоустрій України", Закону України "Про Національний архівний фонд та архівні установи", Положення про Державну судову адміністрацію України, затвердженого Указом Президента України від 03.03.2003 № 182, та Типового положення про архівний підрозділ органу державної влади, органу місцевого самоврядування, державного і комунального підприємства, установи і організації, затвердженого наказом Державного комітету архівів України від 06.08.2002 № 58 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.08.2002 за N 682/6970,

НАКАЗУЮ:
  1. Затвердити Інструкцію про порядок передання до архіву суду, зберігання в ньому, відбору та передання до державних архівів судових справ та документів діяльності суду, що додається.
  2. Начальникам територіальних управлінь державної судової адміністрації в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, головам апеляційних, апеляційних господарських, військових апеляційних, місцевих та місцевих господарських судів організувати вивчення Інструкції спеціалістами управлінь, суддями, працівниками судів, забезпечити її дотримання та неухильне виконання в практичній роботі.
  3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної судової адміністрації України Гашицького О. В.

Голова
В. Карабань

На початок
На початок