Державна архівна служба України

НАКАЗ

27.06.2000

м. Київ № 33

Про участь державних архівів у заходах щодо відзначення 10-ї річниці Декларації про державний суверенітет України
   

На виконання Указу Президента України від 23 червня 2000 р № 818/2000 "Про відзначення 10-ї річниці Декларації про державний суверенітет України"

НАКАЗУЮ:
 1. Створити організаційний комітет Держкомархіву України з підготовки державних архівів України до відзначення 10-ї річниці Декларації про державний суверенітет України у складі:

  Боряк Г. В. - заступник Голови Держкомархіву (голова);

  Кулініч Ю. Я. - директор ЦДАМЛМ;

  Марущак О. В. - директор ЦДІАК;

  Папакін Г. В. - начальник відділу Держкомархіву (заступник голови);

  Порохнюк Г. В. - завідувач НДБ ЦДА;

  Слончак Н. М. - директор ЦДКФФА;

  Яковлєва Л. В. - директор ЦДАВО.

 2. Доручити оргкомітетові до 5 липня 2000 р. затвердити концепцію документальних виставок, що відображають історичні етапи здобуття Україною державної незалежності.
 3. Зобов'язати директорів ЦДАВО, ЦДІАК, ЦДАМЛМ, ЦДКФФА та НДБ ЦДА України до 10 липня 2000 р. провести виявлення за своїми фондами документів та книжкових видань для експонування на виставках.
 4. Вважати за необхідне відкрити документальні виставки названих архівів до 16 липня 2000 р., розгорнувши їх експозиції у читальних залах та інших придатних для цього експозиційних площах за адресою: вул. Солом'янська, 24, та вул. Володимирська, 22а.
 5. Доручити відділу інформації, використання НАФ та зовнішніх зв'язків Держкомархіву України (Г. В. Папакін) організувати висвітлення у засобах масової інформації заходів архівних установ, присвячених 10-й річниці Декларації про державний суверенітет України.

Голова Державного комітету
Р. Я. Пиріг


На початок
На початок