Державна архівна служба України

НАКАЗ

24.01.2003

м. Київ № 13

З оголошенням рішення колегії Держкомархіву України від 22 січня 2003 р. "Про надзвичайну ситуацію у Державному архіві Рівненської області"
   
  1. Оголосити до виконання рішення колегії Держкомархіву України від 22 січня 2003 р. "Про надзвичайну ситуацію у Державному архіві Рівненської області".
  2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на відділ зберігання та обліку Національного архівного фонду Держкомархіву (Рижкова Г. П.)

 

Голова Державного комітету
Г. В. Боряк


РІШЕННЯ
КОЛЕГІЇ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ АРХІВІВ УКРАЇНИ

22 січня 2003 р.
м. Київ

Про надзвичайну ситуацію у Державному архіві Рівненської області

Заслухавши інформацію начальника відділу зберігання та обліку Національного архівного фонду Держкомархіву України Рижкової Г. П. про надзвичайну ситуацію в Державному архіві Рівненської області у зв'язку з аварією системи водопостачання 17 січня 2003 року,

колегія вирішує:

  1. Звернути увагу директора Держархіву Рівненської області Григорука М. І. на порушення існуючого порядку повідомлення про надзвичайні ситуації.
  2. Керівництву Держархіву Рівненської області вжити заходів щодо усунення наслідків аварії та гарантування надійної й безпечної експлуатації системи життєзабезпечення архівних будівель.
  3. Керівникам державних архівних установ забезпечити безумовне і неформальне виконання наказу Головархіву України від 24.06.97 № 28 з оголошенням постанови Кабінету Міністрів України від 05.05.97 № 409 "Про забезпечення надійності й безпечності експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж". Про вжиті додаткові заходи поінформувати Держкомархів до 1 березня 2003 р.

Голова колегії,
Голова Державного комітету архівів України
Г. В. Боряк

Секретар колегії
Г. І. Бєлоусова


На початок
На початок