Державна архівна служба України

НАКАЗ

24.01.2003

м. Київ № 14

Про вдосконалення механізму інформування громадськості та засобів масової інформації про діяльність Держкомархіву та державних архівів України
   

На виконання Указу Президента України "Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади" від 1 серпня 2002 р. та з метою вдосконалення механізму інформування громадськості і засобів масової інформації про діяльність Держкомархіву та державних архівів України

НАКАЗУЮ:
  1. Директорам центральних держархівів, держархівів областей та мм. Києва і Севастополя забезпечити оперативне (за тиждень) подання до Держкомархіву інформації про заплановані заходи, пов.язані з їх діяльністю:
    участь у прес-конференціях, виступи на радіо і телебаченні, публікацію інтерв.ю у періодичній пресі, проведення виставок, презентацію архівних видань та т. п.
    Інформацію про проведені заходи необхідно надавати (день у день) в електронному вигляді за адресою:
    mail@archives.gov.ua або факсом 277-36-55.
  2. Відповідальність за дотримання термінів цього інформування покласти безпосередньо на керівників державних архівів.
  3. Відділу інформації, використання НАФ та зовнішніх зв'язків Держкомархіву України (Папакін Г. В.) щотижнево (п'ятниця до 15.00) подавати до Головного управління інформаційної політики Адміністрації Президента України прес-реліз, в якому анонсуються події та заходи пов'язані з діяльністю Держкомархіву та архівних установ України, оперативно надсилати коротку інформацію про проведені заходи для подальшого розповсюдження у засобах масової інформації.
  4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Голова Державного комітету Г. В. Боряк


На початок
На початок