Державна архівна служба України

НАКАЗ

6.10.2004

м. Київ № 106

Про організацію виявлення документів з нагоди 60-річчя Ялтинської конференції глав-держав антигітлерівської коаліції
   

На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 29 вересня 2004 року № 41435/2/1-04 до постанови Верховної ради України "Про 60-річчя Ялтинської конференції глав-держав антигітлерівської коаліції"

НАКАЗУЮ:
  1. ЦДАВО України (Маковська Н. В.), ЦДАГО України (Лозицький В. С.), ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного (Топішко Н. О.), ЦДАМЛМ України (Кулініч Ю. Я.), Держархіву в АР Крим (Гурбова Л. В.) провести виявлення документів до 60-річчя Ялтинської конференції. До 10 листопада 2004 року переліки виявлених документів направити Держкомархіву. Забезпечити підготовку та подання протягом листопада 2004 – лютого 2005 років для опублікування у ЗМІ матеріалів з використанням зазначених архівних документів.
  2. Відділу інформації, використання НАФ та міжнародного співробітництва Держкомархіву (Папакін Г. В.), Виставковому центру Держкомархіву та центральних державних архівів України (Кулініч Ю. Я.) підготувати і відкрити до 1 лютого 2005 р. виставку документів зазначеної тематики. Водночас відкрити зазначену виставку на сайті Держкомархіву.
  3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Перший заступник Голови Державного комітету   К. Є. Новохатський


На початок
На початок