Державна архівна служба України

НАКАЗ

8.10.2004

м. Київ № 107

Про проведення зустрічі керівників архівних служб України та Польщі та міжнародного семінару "Архівна наука в архівах"
   

На виконання Указу Президента України від 27 січня 2004 р. № 100/2004 "Про проведення Року Республіки Польща в Україні” та доручення Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2004 р. № 4261/31/1-04

НАКАЗУЮ:
  1. УНДІАСД (Матяш І. Б.) до 20 жовтня опрацювати програму і склад учасників міжнародного семінару "Архівна наука та наука в архівах" 3–4 листопада у мм. Києві і Білій Церкві та заходів 4–5 листопада у м. Умані, запрошення та англомовний варіант програми заходів, забезпечити запис та опрацювання матеріалів семінару для подальшої їх публікації.
  2. Виставковому центру Держкомархіву та центральних державних архівів України (Кулініч Ю. Я.) забезпечити монтаж та проведення церемонії відкриття 3 листопада виставки документів "Історія Польщі в документах".
  3. ЦДІАК України (Музичук О. В.) забезпечити виготовлення презентаційних комплектів документів родин Браницьких та Потоцьких для Білоцерківського краєзнавчого музею, Уманського краєзнавчого музею та Уманського державного дендрологічного парку "Софіївка" НАН України.
  4. УНДІАСД (Матяш І. Б.), Держархів Київської області (Даниленко В. П.) організаційно забезпечити перебування учасників заходів 3–4 листопада у м. Білій Церкві, Держархіву Черкаської області (Клименко Т. А.) – 4–5 листопада в м. Умані.
  5. Фінансово-економічний відділ Держкомархіву (Араменко Н. Г.), ДЕКС ЦДАУ (Фролов О. С.) забезпечити фінансове та транспортне обслуговування заходів.
  6. Державному центру збереження документів НАФ України (Терещук Л. В.) до 1 листопада 2004 р. видрукувати програму заходів та до 1 січня 2005 р. матеріали семінару "Архівна наука та наука в архівах".
  7. Відділам інформації, використання НАФ та міжнародного співробітництва (Папакін Г. В.), інформаційних технологій (Кокодзей І. П.) Держкомархіву, директорам УНДІАСД (Матяш І. Б.), центральних державних архівів (Маковська Н. В., Лозицький В. С., Музичук О. В., Пельц Д. І., Топішко Н. О., Кулініч Ю. Я.) забезпечити фото-, відеозйомку і висвітлення заходів у ЗМІ.
  8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Голова Державного комітету   Г. В. Боряк


На початок
На початок