Державна архівна служба України

НАКАЗ

29.10.2004

м. Київ № 117

Щодо надання державними архівами допомоги у випуску історико-меморіальних серіалів "Книга Пам’яті України" та "Книга Скорботи України"
   

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 721-СК/2 щодо випуску в обумовлені строки історико-меморіальних серіалів "Книга Пам’яті України" та "Книга Скорботи України"

НАКАЗУЮ:
  1. Директорам ЦДАВО України, ЦДАГО України, ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного, Держархіву в Автономній Республіці Крим, держархівів областей, міст Києва і Севастополя з метою сприяння випуску томів зазначених видань в обумовлені терміни надавати практичну допомогу членам Головної редколегії Пошуково-видавничого агентства "Книга Пам’яті України" та його обласних відділень (робочим групам) у залученні до видань архівних документів про воїнів та цивільних громадян, які загинули внаслідок бойових дій та на каторжних роботах у Німеччині під час Великої Вітчизняної і Другої світової воєн.
  2. Контроль за виконанням наказу покласти на відділ інформації, використання НАФ та міжнародного співробітництва Держкомархіву України (Папакін Г. В.).

Голова Державного комітету Г. В. Боряк


На початок
На початок