Державна архівна служба України

НАКАЗ

23.11.2004

м. Київ № 126

Про участь державних архівів у підготовці спільного українсько-російського видавничого проекту "Спори про минуле: правління гетьмана П. Скоропадського (із емігрантських спогадів)"
   

На виконання домовленостей, досягнутих у ході робочої зустрічі керівників державних архівних служб України і Росії за участю директорів центральних державних архівів України та федеральних архівів Росії у вересні 2004 p., а також Плану спільних заходів Росархіву та Держкомархіву України на 2004–2006 pp.

НАКАЗУЮ:
  1. Для організації роботи з підготовки до публікації спільного українсько-російського збірника документів "Спори про минуле: правління гетьмана П. Скоропадського (з емігрантських спогадів)" створити робочу групу у складі:

    Папакін Г. В., керівник групи;
    Маковська Н. В.;
    Лозицький В. С.

  2. Визначити відповідальним з української сторони за підготовку спільного українського-російського видавничого проекту директора ЦДАВО України Маковську Н. В.
  3. Начальнику відділу інформації, використання НАФ та міжнародного співробітництва Держкомархіву (Г. В. Папакін) забезпечити координацію роботи центральних державних архівів з російськими колегами з підготовки спільного українсько-російського видання.
  4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Голова Державного комітету Г. В. Боряк


На початок
На початок