Державна архівна служба України

НАКАЗ

25.08.2005

м. Київ № 111

Про усунення порушень, підтверджених у ході проведення службового розслідування стосовно Сварник І. І.
   

Враховуючи серйозні порушення ч. 4 ст. 6 і ст. 42 Закону України "Про Національний архівний фонд та архівні установи", ст. 10 Закону України "Про державну службу", п. 5.3.2.15 Основних правил роботи державних архівів України та Кодексу етики архівістів, що підтвердилися в ході проведення службового розслідування стосовно перевірки фактів незаконного передавання документів з фондів Центрального державного історичного архіву України, м. Львів завідувачем сектора ЦДІА України, м. Львів Сварником І. І. приватним особам, з метою усунення порушень, та в цілях попередження таких випадків у роботі державних архівів,

НАКАЗУЮ:
  1. Директору ЦДІА України, м. Львів Пельц Д. І. притягнути до дисциплінарної відповідальності завідувача сектора ЦДІА України, м. Львів І. І. Сварника.
  2. Голові комісії із службового розслідування, заступнику директора Державного архіву Львівської області Кравчуку П. І. передати матеріали службового розслідування прокуратурі Львівської області та ЛМУ УМВСУ у Львівській області, які ведуть розслідування за справою про крадіжку документів з ЦДІА України, м. Львів, у зв'язку зі встановленням комісією факту незаконної передачі документів, які походять з фондів ЦДІА України, м. Львів.
  3. Першому заступнику Голови Державного комітету архівів України Новохатському К. Є. передати матеріали службового розслідування Міжвідомчій комісії, яка створюється на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 26 липня 2005 р. № 37633/1/1-05.
  4. Відділу кадрів Держкомархіву України (Кисельова Л. А.) інформувати про результати службового розслідування Головне управління державної служби України.
  5. Керівникам державних архівних установ вжити додаткових заходів щодо запобігання порушень архівного законодавства та інформувати Держкомархів України до 1 листопада 2005 р. про виконання.
  6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Голова Державного комітету Г. В. Боряк


На початок
На початок