Державна архівна служба України

НАКАЗ

14.06.2005

м. Київ № 79

Про обмеження доступу до приміщень і на територію Держархіву Львівської області
   

У зв'язку з необхідністю ідентифікації документів, конфіскованих правоохоронними органами у м. Львові 10 червня 2005 р., з огляду на ймовірність приналежності частини з них до фондів Державного архіву Львівської області, а також для з'ясування обсягів можливих втрат документів,

НАКАЗУЮ:
 1. Керівництву Державного архіву Львівської області:

  1.1. Невідкладно розпочати суцільне перевіряння наявності документів у фондах Державного архіву Львіської області.

  1.2. Припинити роботу читального залу архіву до повного завершення перевіряння наявності документів, попередивши про це користувачів за 3 дні до його закриття.

  1.3. Припинити доступ до приміщення архіву і на його територію сторонніх осіб, за винятком працівників архіву і Держкомархіву України, а також представників судових та правоохоронних органів і громадян, що звертаються до архіву з метою отримання архівних довідок, зміст яких має забезпечити їх законні права та інтереси.

  1.4. Забезпечити роботу з документами архіву іноземних дослідників, яких не було завчасно попереджено про припинення роботи читального залу архіву, у спеціально обладнаному приміщенні.

  1.5. Забезпечити суворе дотримання п. 1.3. цього наказу черговими поста охорони архіву та посилити їхню персональну відповідальність за дотриманням зазначеного режиму доступу до приміщень.

  1.6. Оприлюднити інформацію про тимчасове обмеження доступу до приміщень архіву і його територію сторонніх осіб шляхом розміщення тексту наказу у вестибюлі архіву.

  1.7. Забезпечити безумовне виконання наказу в повному обсязі та довести його зміст до відома усіх працівників архіву.

 2. Контроль за виконанням цього наказу лишаю за собою.

Голова Державного комітету       Г. В. Боряк


На початок
На початок