Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


75-річчя від дня народження Л. М. Кравчука


У приміщенні Центрального державного архіву громадських об'єднань (ЦДАГО) України відкрито документальну виставку, присвячену 75-річчю від дня народження першого Президента України Л. М. Кравчука.

На виставці представлено матеріали з фондів ЦДАГО України, які відображають кар'єрний зріст Л. М. Кравчука, його діяльність на посаді завідувача ідеологічним відділом та секретаря ЦК Компартії України. Низка документів стосується подій становлення незалежності Української держави та позиції, яку відстоював Голова Верховної Ради України Л. М. Кравчук у ті вирішальні часи. Експозиція виставки містить цікаві фотодокументи про Л. М. Кравчука, його родину, про зустрічі Леоніда Макаровича з М. Горбачовим, Н. Назарбаєвим, І. Каримовим та іншими відомими державними і політичними діячами, а також стенограми його виступів на засіданнях Верховної Ради України та інших зібраннях громадськості України.

15 січня ЦДАГО України відвідав Л. М. Кравчук, який ознайомився з документами виставки, поцікавився основними напрямками роботи архіву, його досягненнями та проблемами, поспілкувався із співробітниками. Колективом упорядників підготовлено та вручено Л. М. Кравчуку довідник "Леонід Макарович Кравчук: віхи діяльності у документах ЦДАГО України". Перший Президент України висловив щиру вдячність працівникам архіву за проведену роботу та теплий прийом.


  

 

 

На початок
На початок