Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу10 березня 2009 р.

У фой'є Закарпатської обласної державної адміністрації урочисто відкрито виставку архівних документів під назвою "Карпатська Україна і Августин Волошин", підготовлену Державним архівом Закарпатської області.
На виставці представлено важливі історичні документи: повідомлення уряду Підкарпатської Русі про призначення А. Волошина на посаду прем'єр-міністра та привітання з нагоди його призначення, розпорядження уряду Підкарпатської Русі за підписом А. Волошина про одночасне використання назв "Підкарпатська Русь" та "Карпатська Україна", протокол засідання уряду Карпатської України, звіт про роботу демілітаційної комісії, звернення письменника Уласа Самчука щодо надання йому громадянства Карпатської України.
Важливе місце в експозиції виставки займають документи про створення організації Народної Оборони "Карпатська Січ" та її статут, документи про підготовку і проведення виборів до Першого Сойму Карпатської України і результати виборів.
Добірка фотодокументів висвітлює відкриття Першого Сойму Карпатської України, обрання її президентом А. Волошина.
Завершує виставку звернення президента Карпатської України до земляків після завершення існування Карпатської України, копії документів про засудження А. Волошина та Указ Президента України про присвоєння йому високого звання - Героя України

На початок
На початок