Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


До 100-річчя від дня народження провідника ОУН(р) Степана Бандери


15 січня 2009 р. в Державному архіві Тернопільської області відбулася урочиста презентація марки, присвяченої 100-річчю від дня народження провідника ОУН(р) Степана Бандери. До цієї ж події держархівом області випущено клубний конверт та здійснено його спецпогашення.

З словами пошанування лідера нації С. Бандери виступили голова обласного товариства "Меморіал" ім. В. Стуса, директор Державного архіву Тернопільської області Б. Хаварівський, заступник голови Тернопільської обласної ради депутатів О. Вітвіцький, в. о. начальника управління аналітики та прогнозування внутрішньої політики Тернопільської області В. Ткач, в. о. директора Тернопільського відділення українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" М. Пінь, голова постійної комісії з питань духовності, культури, свободи слова та інформації Тернопільської обласної ради депутатів Б. Строцень.

У рамках презентації у приміщенні держархіву області експонувалася філателістична виставка "Їх пам'ятає Тернопілля", підготовлена головою Тернопільської обласної організації філателістів В. К. Матвеєвим.

В. Матвеєв з дитинства захоплюється філателією, останні 15 років очолює Тернопільську обласну організацію філателістів та самовіддано пропагує вітчизняну поштову марку. Серед українських філателістів він користується заслуженою шаною та визнанням. В. Матвеєв є неодмінним учасником національних філателістичних виставок, його колекція "Спеціальні погашення Тернопільщини" отримала посріблену медаль на VІІ Національній виставці в Дніпропетровську (2001 р.). Експозиція виставки "Їх пам'ятає Тернопілля" вперше в історії філателії Тернопілля отримала золоту медаль на ХІ Національній виставці "Філекспо-2008" у м. Чернівці.

Учаснику бойових дій, громадському та культурному діячу, кавалеру орденів Богдана Хмельницького та "За мужність", володарю нагород Президента України та інших держав, В. К. Матвеєву у січні цього року виповнилося 70 років. За активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у розвиток філателістичного руху в Україні та з нагоди 70-річчя В. К. Матвеєва його було нагороджено грамотою Тернопільської обласної ради.


  

На початок
На початок