Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу15-17 червня 2010 р.

Державним архівом Вінницької області за сприяння Хмільницької райдержадміністрації та районної ради проведено виїздне засідання експертно-перевірної комісії та семінар-практикум з питань діловодства та архівної справи у сільських радах Хмільницького району

Директор держархіву області, д.і.н. Ю. В. Легун підкреслив важливість подальшого вдосконалення форм та методів роботи експертно-перевірної комісії держархіву, контролю за станом діловодства у архівних підрозділах установ, організацій та підприємств, значимість документів, що відкладаються у діяльності сільських рад, для вивчення суспільно-політичних, соціально-економічних та культурних процесів.

В рамках розширенного виїздного засідання ЕПК розглянуто стан діловодства, експертизи цінності документів та роботу архівних підрозділів сільських та селищних рад району, роботу ЕК Жданівської, Козятинської та Кропивнянської сільських рад щодо експертизи цінності документів.

Прийнято відповідні рішення щодо схвалення описів постійного, тривалого (понад 10 років) зберігання, з особового складу за 1995-2007 рр., погосподарських книг за 1996-2005 рр., акти про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду за 1995-2007 рр.

На початок
На початок