Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу

Прес-реліз
Державного комітету архівів України

Підписання Меморандуму про співпрацю між Державним комітетом архівів України та
Міжнародним благодійним Фондом "Україна 3000"

17 липня 2008 р., 13.00


17 липня 2008 року відбудеться урочиста церемонія підписання Меморандуму про співпрацю між Державним комітетом архівів України та Міжнародним благодійним Фондом "Україна 3000".

У церемонії підписання братимуть участь Голова Правління Міжнародного благодійного Фонду О. В. Максимчук, експерт департаменту культурологічних програм Фонду О. О. Стасюк, Голова Держкомархіву України О. А. Удод, заступники Голови Держкомархіву К. Є. Новохатський та Г. В. Портнов, члени колегії та відповідальні працівники Держкомархіву, директори центральних державних архівів України.

Підписання Меморандуму підтверджує готовність Фонду "Україна 3000" та Державного комітету архівів України до взаємовигідного та довгострокового співробітництва у справі вивчення та популяризації складних сторінок історії України та відродження історичної справедливості.

У рамках Меморандуму здійснюватиметься публікація наукових та науково-популярних праць, збірників документів, підготовка та презентація виставкових проектів.

Одним з важливих видів діяльності стане популяризація документів про Голодомор 1932-1933 рр., репресії, що зазнали грмадяни України за часів тоталітарного режиму, виявлення документів з історії Другої Світової війни, зокрема щодо злочинів нацистського режиму на території України, а також наповнення тематичних Інтернет-ресурсів Фонду.

Урочистий захід відбудеться в приміщенні Державної наукової архівної бібліотеки, м. Київ (Солом'янська, 24, 2 поверх).


Телефон для акредитації: 275-35-55
E-mail: olisniak@archives.gov.ua


МЕМОРАНДУМ
про співпрацю

17 липня 2008 р.

Міжнародний благодійний Фонд "Україна 3000", в особі Голови Правління Максимчука Олександра Володимировича, який діє на підставі Статуту (надалі – Фонд), та Державний комітет архівів України в особі Голови Удода Олександра Андрійовича, який діє на підставі Положення (надалі – Комітет), далі разом – Сторони,

уклали цей Меморандум про таке:
 

1. Сторони домовляються про взаємовигідне та довгострокове співробітництво у справі вивчення та популяризації складних сторінок історії України та відродження історичної справедливості.

2. Ця робота є продовженням починань Фонду та Комітету з дослідження та популяризації історії нашої країни, що дає можливість народу України краще пізнати своє минуле, а вченим – реконструювати об’єктивну картину подій ХХ століття.

3. Фонд, у рамках своїх статутних положень, здійснює організаційну та інформаційну підтримку у реалізації спільних проектів.

4. Комітет, після узгодження Сторонами спільних проектів, здійснює подання щодо їх включення до відповідних державних програм, за якими Комітет є виконавцем.

5. Фонд та Комітет домовляються про координацію та об’єднання зусиль під час видання публікацій, збору свідчень, створення виставок, проведення конференцій, конкурсів, семінарів, створення інтернет-сайтів та фільмів, організації та проведення заходів з популяризації різних сторінок історії України та спрямованих на відродження історичної пам’яті тощо.

6. Зокрема, на 2008–2009 роки Сторони визначили такі пріоритетні напрямки:


7. Детальні умови і порядок здійснення спільних заходів визначаються Сторонами у робочому порядку шляхом проведення консультацій через уповноважених представників. При необхідності Сторони можуть укладати письмові угоди для чіткої регламентації дій.

8. Сторони прагнутимуть діяти в умовах тісної комунікації та координації зусиль, а також сприятимуть поширенню інформації про позитивний досвід співпраці.


За Міжнародний
благодійний Фонд
"Україна 3000"
  За Державний комітет
архівів України
Максимчук О. В. Удод О.А.

ФОТОРЕПОРТАЖ
Підписання Меморандуму про співпрацю
між Державним комітетом архівів України
та Міжнародним благодійним Фондом "Україна 3000"
17 липня 2008 р.

На початок
На початок