Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу

Прес-реліз
Державного комітету архівів України
Центрального державного кінофотофоноархіву
України імені Г. С. Пшеничного

21-25 травня, 20 червня 2007 р.


20 червня 2007 року виповнюється 75 років Центральному державному кінофотофоноархіву України імені Г. С. Пшеничного (Постанова ВУЦВК і РНК УССР № 122 від 20 червня 1932 р.).

До цієї дати архів готує ряд заходів, що будуть проходити в Центрі ділового та культурного співробітництва "Український дім" та в приміщенні архіву за адресою: вул. Солом'янська, 24, корпус 2.

Ювілею архіву присвячується VI Київський міжнародний фестиваль документальних фільмів "КІНОЛІТОПИС-2007" (21-25 травня у м. Києві) в рамках Протоколу про спільні заходи Держкомархіву України та Федерального архівного агентства Росії з питань ретроспективних показів документальних фільмів, що зберігаються в архівних фондах обох держав.

20 червня відбудуться урочистості у приміщенні ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного. У рамках заходів: презентація документальної виставки з фондів Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України та Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного з історії створення та функціонування установи, а також відеофільм про архів.

Для участі у святкуванні ювілею запрошуються: відповідальні працівники Кабінету Міністрів України, Державного комітету архівів України, Міністерства культури і туризму України, ЦК профспілки працівників державних архівних установ, Київської міської державної адміністрації, Солом'янської районної державної адміністрації у м. Києві, керівники архівних установ України та Росії, ветерани архівної справи, члени Спілки кінематографістів України, представники засобів масової інформації.


Адреса архіву: 03110, Київ-110,
вул. Солом'янська, 24, корпус 2,
Тел./факс: 275-37-77
Електронна скринька: tsdkffa@archives.gov.ua

На початок
На початок