Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу15 грудня 2010 р.

У Державному архіві Житомирської області відкрито виставку документів та періодичної преси "Обласній клінічній лікарні ім. О. Ф. Гербачевського - 115 років".

Експоновані документи висвітлюють історію створення та діяльності лікарні у різні роки, починаючи з російсько-японської війни 1904-1905 рр., періоду відбудови та налагодження медичного обслуговування і лікування у післявоєнні часи, а також будівництва та зміцнення матеріально-технічної бази обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського.

Чільне місце на виставці займають документи про видатну людину, талановитого хірурга, Заслуженого лікаря УРСР, Героя Соціалістичної Праці О. Ф. Гербачевського, ім’я якого у 1990 р. присвоєно обласній лікарні.Представлено також розсекречені матеріали НКВС про діяльність О. Ф. Гербачевського та інших лікарів у 1935-1938 рр., архівно-слідчу справу репресованого у 1937-1938 рр. лікаря С. Є. Лібермана.

У відкритті виставки документів взяли участь заступник голови Житомирської облдержадміністрації В. С. Балюрко, головний лікар Житомирської обласної клінічної лікарні М. І. Борщівський, керівництво держархіву, представники ЗМІ, громадськість.

На початок
На початок