Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


26-28 січня 2011 р.

Робоча поїздка Голови Державної архівної служби України О. П. Гінзбург до Державного архіву Закарпатської області.

У рамках візиту О. П. Гінзбург мала розмову з Головою Закарпатської облдержадміністрації О. О. Ледидою з питань розвитку архівної справи в області, у тому числі вирішення питань належного фінансування архівних установ, забезпечення їх новими приміщеннями для зберігання документів та охороною. "В умовах загальної кризи та проголошеної урядом оптимізації видатків найголовніше завдання – зберегти штат працівників архівів", – відзначила О. П. Гінзбург. - Щороку кількість архівних документів збільшується, зростають обсяги, види, форми та масштаби архівних робіт".

Того ж дня за участі Голови Державної архівної служби України О. П. Гінзбург, заступника голови облдержадміністрації В. В. Гоблика, директора Держархіву Закарпатської області М. В. Делегана, керівництва Великоберезнянського району відкрито нове приміщення архівного відділу Великоберезнянської райдержадміністрації.

У другій половині дня Голова Державної архівної служби О. П. Гінзбург, народний депутат України, перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності С. М. Аржевітін та заступник Голови облдержадміністрації В. В. Гоблик взяли участь у розширеному засіданні колегії Держархіву Закарпатської області, на якому розглянуто підсумки роботи державних архівних установ області у 2010 р. та пріоритетні завдання на 2011 р.

За вагомий внесок у справу формування, збереження і використання історико-культурного надбання українського народу – Національного архівного фонду та з нагоди 65-ї річниці утворення архіву трудовий колектив Держархіву Закарпатської області нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

О. П. Гінзбург подякувала закарпатським архівістам за гарну роботу, доброзичливість та взаєморозуміння у колективі. Голова Державної архівної служби України наголосила, що першочерговим завданням державних архівів є забезпечення комплектування документами та завершення формування мережі трудових архівів на території області.

По закінченню засідання відбулася зустріч голови Державної архівної служби України О. П. Гінзбург з представниками місцевих та загальноукраїнських засобів масової інформації.

На початок
На початок