Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


24-25 лютого 2011 р.

У конференц-залі Комплексу споруд центральних державних архівних установ (м. Київ, вул. Солом'янська, 24) відбулося розширене засідання колегії Державної архівної служби України, присвячене підбиттю підсумків роботи державних архівних установ у 2010 році та їх завданням на 2011 рік.

24 лютого, відкриваючи розширене засідання колегії Державної архівної служби України, присвячене обговоренню підсумків роботи архівних установ у 2010 році та їх завдань на 2011 рік, Голова Державної архівної служби України О. П. Гінзбург представила запрошених для участі у засіданні колегії, новопризначених директорів державних архівів.

О. П. Гінзбург вручила премії імені Василя Веретенникова у номінації "археографія, архівна евристика" колективу авторів Держархіву Чернігівської області за підготовку збірника документів та матеріалів "М. В. Гоголь у документах Держархіву Чернігівської області (до 200-річчя від дня народження)"; дипломи за кращі науково-методичні і науково-інформаційні роботи: колективу авторів Центрального державного науково-технічного архіву за підготовку довідника "Картографічні матеріали у складі звітів про науково-дослідні роботи (за фондами ЦДНТА України)"; колективу авторів Держархіву Волинської області за підготовку спеціального довідника "Каталог метричних книг Державного архіву Волинської області (1600–1933)", дипломи переможцям конкурсу "Автор року" - 2010 першому заступнику Голови Держкомархіву Матяш Ірині Борисівні за кращу наукову статтю в журналі "Архіви України" та заступнику директора Держархіву Одеської області Білоусовій Лілії Григорівні за кращу науково-популярну статтю в журналі "Архіви України".

За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку архівної справи, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Голову Державної архівної служби України О. П. Гінзбург нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України. Нагороду вручила заступник Міністра юстиції України А. М. Панченко.

З доповіддю "Підсумки діяльності державних архівних установ України у 2010 році та завдання архівної служби на 2011 рік" виступила Голова Державної архівної служби України О. П. Гінзбург. В обговоренні доповіді взяли участь перший заступник Голови Держкомархіву І. Б. Матяш, заступник Голови Державної архівної служби України О. В. Музичук, начальник управління фінансового та кадрового забезпечення Держкомархіву О. О. Тюрін, начальник відділу організаційно-аналітичного та правового забезпечення Держкомархіву Н. К. Богунова, директор ЦДАГО України В. С. Лозицький, директор ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного Н. О. Топішко, директор Держархіву м. Києва В. П. Купченко, директор Держархіву Полтавської області Г. П. Білоус, заступник Голови Центрального комітету профспілки працівників державних установ України В. М. Ковтун, директор Держархіву Київської області С. А. Каменєва, голова Громадської ради Держкомархіву Р. Я. Пиріг.

Учасники засідання обговорили проект рішення колегії, прийняли відповідне рішення.

Наступного дня роботи колегії відбулися семінари на теми: "Застосування антикорупційного законодавства в органах виконавчої влади" (доповідач в. о. директора юридичного департаменту Головдержслужби України А. С. Козловський), "Забезпечення супроводу та інформаційного наповнення веб-порталу Держкомархіву та веб-сайтів державних архівних установ". З цього питання перед учасниками засідання виступили перший заступник Голови Держкомархіву І. Б. Матяш, начальник управління інформації та міжнародного співробітництва Ю. А. Прилепішева, заступник начальника управління-начальник відділу інформаційних технологій Ю. І. Забенько.

25 лютого також відбулися засідання правління Спілки архівістів України та робоче засідання української частини Міжурядової українсько-польської комісії у справі охорони та повернення втрачених і незаконно переміщених під час Другої світової війни культурних цінностей з питань архівної спадщини.

На початок
На початок