Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


14 березня 2011 р.

О 16.00 у приміщенні Центрального державного архіву-музею літератури і мистецва України (вул. Володимирська, 22 а, м. Київ) відбулася урочиста церемонія передачі повернених культурних цінностей - епістолярного архіву Надії Світличної, переданого в дар Україні зі США її чоловіком паном Павлом Стокотельним. Організатор заходу - Державна служба контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон України.

В урочистій церемонії взяли участь Голова Державної служби контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон Ю. К. Савчук, заступник Міністра культури Т. Г. Кохан, перший заступник Голови Держкомархіву І. Б. Матяш, відповідальні працівники Міністерства культури та Міністерства закордонних справ, представники громадськості та засобів масової інформації.

У рамках церемонії було підписано акти передачі документів на постійне зберігання між Державною службою контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон та Центральним державним архівом-музеєм літератури і мистецтва. До архіву передано понад 4 тис. одиниць епістолярної спадщини Надії Світличної та близько 50 одиниць архівних документів, пов`язаних з творчістю Юхима Михайліва, подарованих пані Тамарою Скрипкою.

На початок
На початок