Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


10 вересня 2011 р.

У Мукачівському Свято-Миколаївському монастирі проведено міжнародну науково-практичну конференцію з нагоди 100-річчя від дня народження архімандрита Василія (Проніна) "Архімандрит Василій (Пронін): наукова спадщина і духовний внесок у розвиток релігійної думки на Закарпатті".

Співорганізаторами конференції виступили Мукачівська Православна єпархія, Богословсько-історичний науково-дослідний центр імені архімандрита Василія (Проніна) та Державний архів Закарпатської області.

Доповідачами висвітлено багатовекторну діяльність Василія (Проніна), його наукову, богословську та монашу спадщину. Зокрема, директор Державного архіву Закарпатської області М. Д. Місюк виступив з доповіддю "Відродження Православної Церкви в 20-30-х рр. ХХ ст. на території Підкарпатської Русі (за документами з фондів держархіву області)".

У рамках конференції архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор вручив директору та працівникам архіву Подяки за організацію та проведення спільної виставки архівних документів, присвяченої 80-річчю відродження православ'я на Закарпатті та 100-річчю від дня народження архімандрита Василія (Проніна).

На початок
На початок