Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


Жовтень 2011 р.

Державні архівні установи України взяли участь у відзначенні Європейського тижня місцевої демократії

21 жовтня 2011 р. за участі начальника відділу Центрального державного історичного архіву України, м. Львів (ЦДІАЛ) у Європейському клубі загальноосвітньої школи № 84 м. Львова проведено круглий стіл на тему "Європейські традиції місцевого самоврядування Львова".

4 жовтня 2011 р. у приміщенні Центрального державного історичного архіву України, м. Львів відкрито тематичну книжкову виставку "Місцеве самоврядування Західної України: історія, традиція, сучасність".

25 жовтня 2011 р. науковим співробітником відділу використання інформації документів ЦДІАЛ Б. І. Петрищак надано інтерв'ю радіо "Свобода" про історію та розвиток міського самоврядування у Львові впродовж XIV-XVIII ст.

20 жовтня 2011 р. у Державному архіві в АР Крим відкрито книжкову виставку "Європейський тиждень місцевої демократії". В експозиції виставки презентовано друковані видання з історії місцевого самоврядування за період ХІХ-ХХ ст.

7 жовтня 2011 р. з нагоди відзначення Європейського тижня місцевої демократії у Державному архіві Волинської області відкрито тематичну виставку друкованих видань.

10-17 жовтня 2011 р. у рамках Європейського тижня місцевої демократії у Державному архіві Дніпропетровської області експонувалася виставка оригіналів документів Катеринославських губернських земських зборів.

10-16 жовтня 2011 р. у рамках відзначення в Закарпатській області Європейського тижня місцевої демократії у приміщенні Державного архіву Закарпатської області відкрито документальну виставку "Демократичні традиції України".

12-18 жовтня 2011 р. у Державному архіві Івано-Франківської області з нагоди Європейського тижня місцевої демократії експонувалася тематична виставка, присвячена розвитку місцевого самоврядування краю.

10 жовтня 2011 р. представники Державного архіву Полтавської області взяли участь у засіданні круглого столу на тему "Реалізація європейських принципів демократії в роботі органів влади: проблеми і перспективи".

Жовтень 2011 р. У Державному архіві Тернопільської області підготовлено документальну виставку "Європейський тиждень місцевої демократії" та прочитано лекцію "Основні засади Європейського тижня місцевої демократії в Україні" у Тернопільському регіональному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

24 жовтня 2011 р. у Державному архіві Харківської області відкрито документальну виставку "До Європейського тижня місцевої демократії".

14 жовтня 2011 р. у Державному архіві Херсонської області проведено День відкритих дверей, під час якого відвідувачі ознайомилися з документальними виставками архіву, присвяченими 60-річчю створення Української Ради Миру та 67-й річниці визволення України від фашистських загарбників.

6 жовтня 2011 р. до Європейського тижня місцевої демократії у Державному архіві Хмельницької області відкрито документальну виставку "Хмельниччина в контексті європейської демократії".

На початок
На початок