Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


22 грудня 2011 р.

До Дня працівників архівних установ державними архівними установами м. Харкова організовано ряд урочистих заходів.

У рамках святкових заходів відбулися урочисте засідання, круглий стіл на тему "Архівна спільнота Харкова", відкриття документальної виставки ЦДНТА України "Науково-технічна документація як складова Національного архівного фонду України: документи з історії Харківщини".

В урочистому засіданні взяли участь заступник начальника апарату Харківської облдержадміністрації В. В. Светличний, декан історичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна С. І. Посохов, співробітники архівних установ Харківської області.

У рамках круглого столу розглянуто актуальні питання архівної справи. Колеги обмінялися досвідом організації забезпечення збереженості документів НАФ, налагодження міжнародних контактів, впровадження електронних комунікацій у діяльність архівів.

У Музеї Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відкрито виставку "Увага! Показує Харків", підготовлену за документами ЦДНТА України та Державного архіву Харківської області. На виставці вперше презентовано широкій громадськості унікальні документи, які відображають основні етапи становлення та розвитку телебачення на Харківщині у 1950-1970-х роках, зокрема, ескізи та фотографії процесу створення телепередач, листи телеглядачів, креслення Харківської телевежі, документи, що висвітлюють робочі зв'язки харківських телевізійників з колегами з інших республік СРСР та з-за кордону.

На початок
На початок