Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


7 вересня 2012 р.

У Клубі Кабінету Міністрів України з 13.40 до 16.00 відбувся брифінг та пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів України за участі Голови Державної архівної служби України О. П. Гінзбург.

Представники УКРІНФОРМу, телеканалів "Культура", "Всесвітня служба УТР", Київської державної регіональної телерадіокомпанії взяли участь у брифінгу, під час якого отримали інформацію про пріоритетні напрямки діяльності Державної архівної служби, зокрема, співпрацю Укрдержархіву з Федеральним архівним агентством (Російська Федерація) з реалізації спільних видавничих проектів.

За час роботи телефонної лінії до Голови Укрдержархіву надійшло 17 телефонних звернень, які переважно стосувалися нарахування пенсій, одноразових виплат громадянам, які постраждали від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, питань нерухомої власності, надання матеріальної допомоги, стаж роботи та розмір заробітної плати тощо.

Питання, які потребували додаткового вивчення Головою Державної архівної служби, взято на особистий контроль. Відповідальними працівниками Укрдержархіву підготовлено та надіслано за належністю 16 запитів до українських та російських архівів, міністерств та відомств, про що поінформовано заявників.

На початок
На початок