Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


3-7 жовтня 2012 р.

13-та Загальна конференція Євро-Азійського регіонального відділення (ЄВРАЗІКА) Міжнародної ради архівів. Місце проведення: Республіка Узбекистан, м. Ташкент. Організатор: Агентство "Узархів" при Кабінеті Міністрів Республіки Узбекистан.

У міжнародних заходах, що проходили у м. Ташкент взяла участь делегація українських архівістів на чолі з першим заступником Голови Державної архівної служби Вороніним В. М., до якої увійшли заступник директора департаменту-начальник відділу міжнародного співробітництва департаменту організації архівної роботи Укрдержархіву Прилепішева Ю. А., директор ЦДКФФА України Топішко Н. О., директор Держархіву Закарпатської області Місюк М. Д.

У рамках міжнародних заходів відбулася міжнародна науково-практична конференція "Сучасні проблеми комплектування, обліку, зберігання та використання інформаційних ресурсів архівних установ та організацій", ознайомлення з діяльністю центральних державних архівів Республіки Узбекистан, розташованих в м. Ташкент та державних архівів м. Самарканд. Учасники також відвідали Національну бібліотеку імені А. Навоі.

Цього року участь у засіданнях Консультативної ради керівників державних архівних служб держав-учасниць СНД та 13-ї Загальної конференції ЕВРАЗІКИ взяли делегації архівістів з Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизії, Молдови, Росії, України, Узбекистану, спостерегачі з Польщі, загальна кількість понад 30 осіб.

На початок
На початок