Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


6 грудня 2012 р.

О 16.00 у конференц-залі Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України (вул. Володимирська, 22-а, територія Національного заповідника "Софія Київська") у рамках літературно-музичного проекту "Мистецькі зустрічі в архіві-музеї" відбудуться сценічні читання п’єси київського драматурга Тетяни Киценко "Кімната абсолютної тиші", які проведуть актори київського театру "Відкритий погляд" (художній керівник театру – Ксенія Ромашенко). Режисер-постановник читань – Станіслав Жирков. Дія п’єси "Кімната абсолютної тиші" відбувається на тлі реальних історичних подій травня – жовтня 2012 р. Втім, персонажі твору на них мало звертають уваги: проблеми особистих стосунків для кожного значно актуальніші. Головний герой – "невизнаний геній", композитор та перкуссіоніст Сергій Веклич – намагається вибрати з двох жінок одну, не до кінця усвідомлюючи, що єдина справжня його мрія – це кімната з абсолютною тишею.

В рамках "Мистецьких зустрічей в архіві-музеї" п’єсу буде представлено публіці вперше. Вхід вільний.

Тетяна Киценко – драматург, живе в Києві. У 2001 р. закінчила Харківський державний педагогічний університет, спеціальність "російська мова, світова література, англійська мова". Останні вісім років працює редактором та журналістом в періодичних виданнях. У 1997-2007 рр. – актриса харківського театру "Публіцист".

Свій перший драматичний твір написала у 2001 р. У 2011 р. її п’єса "Проблеми дощів" увійшла до короткого списку фестивалю Drama.ua (Львів). У тому ж році стала переможцем фестивалю "Тиждень актуальної п’єси" із п'єсою "Три Ніцше", сценічні читання якої здійснили в рамках форуму актори театру "Відкритий погляд" (режисер – Станіслав Жирков). Цього року зайняла ІІ місце на фестивалі Drama.ua у Львові та увійшла до короткого списку фестивалю "Тиждень актуальної п’єси" з п’єсою "Бал бетменів".

На початок
На початок