Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


Серпень 2012 р.

У державних архівних установах України відкрито документальні виставки з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України:


20 серпня 2012 р. у приміщенні ЦДАВО України експонується виставка архівних документів до Дня Державного Прапора України та до Дня Незалежності України

23 серпня 2012 р. На сайті Центрального державного історичного архіву України, м. Київ опубліковано виставку до 21-ї річниці Незалежності України, присвячену історії української державності

23 серпня 2012 р. У приміщенні ЦДАМЛМ України відбулося відкриття художньої виставки "Український світ", присвяченої 21-й річниці Незалежності України та Дню Державного Прапора України
Прес-анонс
Детальніше

23 серпня 2012 р. у читальному залі корпусу № 1 Державного архіву Волинської області відкрито виставку "Роки незалежності", присвячену Дню Державного Прапору України та 21-ї річниці Незалежності України
Детальніше

23 серпня 2012 р. у приміщенні Державного архіву Дніпропетровської області відбулася презентація документальної виставки "Україна - рух до незалежності"

21 серпня 2012 р. у Державному архіві Київської області відкриту документальну виставку "Незалежність: глибоке коріння"

21 серпня 2012 р. на веб-сторінці Державного архіву Луганської області на сайті Луганської облдержадміністрації розміщено он-лайнову документальну виставку "Україна: перші кроки незалежності. Як це було…"

21 серпня 2012 р. у приміщенні Полтавської облдержадміністрації відкрито документальну виставку до 21-ї річниці незалежності України.

23 серпня 2012 р. на офіційному веб-сайті Державного архіву Полтавської області в рубриці "Публікації на порталі" розміщено статтю заступника директора архіву Т. П. Пустовіта "З історії відродження Державного Прапора на Полтавщині"

20-28 серпня 2012 р. у Державному архіві Хмельницької області експонувалася книжково-документальна виставка до 21-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України.

21 серпня 2012 р. у приміщенні Державного архіву Чернівецької області відкрито виставку "21 річниця здобуття Україною незалежності"
Детальніше

22 серпня 2012 р. у Державному архіві Чернігівської області відкрито фотодокументальні виставки "До Дня Державного Прапора України" та "Чернігівщина. 21-й рік незалежності".

Серпень 2012 р. У Державному архіві м. Севастополя експонувалася документальна виставка, присвячена Дню Державного Прапора України та 21-й річниці незалежності України.

На початок
На початок