Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


20 лютого 2013 р.

У будинку культури м. Волочиськ відкрито обласну пересувну історико-документальну фотовиставку "Життя населення Хмельниччини в роки нацистської окупації", присвячену 70-річчю визволення України від фашистських загарбників та 70-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Виставку підготовлено Державним архівом Хмельницької області спільно з Хмельницькою облдержадміністрацією, Хмельницьким обласним управліннням культури, національностей та релігій, Управлінням Служби безпеки України в Хмельницькій області, Хмельницьким осередком Міжнародної громадської організації "Міжнародний фонд "Взаєморозуміння і толерантність", Хмельницькою обласною громадською організацією архівістів та дослідників Поділля "Поклик віків", Хмельницькою обласною радою організації ветеранів України.

Архівні документи, світлини, спогади, газетні публікації висвітлюють один із найскладніших етапів в історії нашої держави - події Великої Вітчизняної війни, які відбувались на території сучасної Хмельницької області.

За матеріалами виставки видано інформаційно-довідкове видання "Хмельниччина в роки Великої Вітчизняної війни (1941-1945 рр.)".

На початок
На початок