Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


5 березня 2013 р.

Перший заступник Голови Державної архівної служби України В. М. Воронін взяв участь у роботі прямої телефоної лінії Кабінету Міністрів України.

За час роботи телефонної лінії до першого заступника Голови Державної архівної служби В. М. Вороніна надійшло 12 звернень громадян, які стосувалися стажу роботи та розміру заробітної плати, нагородження, проведення генеалогічних досліджень у державних архівах України, діяльності Громадської ради при Державній архівній службі України, припинення співпраці з Генеалогічним товариством Юта (США) та проекту "Український мартиролог ХХ ст." у зв'язку зі вступом у дію Закону України "Про захист персональних даних", ліквідації архівних відділів райдержадміністрацій та міських рад у Полтавській області тощо.

Під час прямої телефонної лінії 5 березня 2013 р. першим заступником Голови Державної архівної служби В. М. Вороніним надано обгрунтовані відповіді та рекомендації на запити громадян.

Питання щодо ліквідації архівних відділів райдержадміністрацій та міських рад, що потребувало додаткового вивчення та реагування, взято на особистий контроль керівництва Укрдержархіву.

На початок
На початок