Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


26 червня 2013 р.

Відбулося засідання Нормативно-методичної комісії Укрдержархіву, на якому було розглянуто і схвалено проект рекомендацій «Укладання положення про експертну комісію об'єднання громадян, релігійної організації, підприємства, установи та організації, заснованих на приватній формі власності».

Розглянуто та схвалено із врахуванням зауважень та пропозицій проекти:

Також розглянуто роботи, що надійшли на конкурс науково-методичних і науково-інформаційних робіт з архівознавства, документознавства.

Перше місце присудено методичним рекомендаціям "Доступ державних архівів до електронних документів, що знаходяться на зберіганні у Центральному державному електронному архіві України" розробленим ЦДЕА спільно з ЦДАВО; друге місце - методичним рекомендаціям "Вимоги до підготовки довідкових архівно-археографічних видань" розробленим УНДІАСД; третє місце - макетам обласної пересувної історико-документальної виставки "Хмельниччина в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.", з Науково-довідковим виданням "Хмельниччина в роки Великої Вітчизняної війни (1941-1945 рр.) або Поділля очима солдатів вермахту". розробником якої є Держархів Хмельницької області.

На початок
На початок