Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


2-6 вересня 2013 р.

3 вересня 2013 року в м. Бішкек (приміщення конференц-залу готеля "Ак-Кеме") відбулося урочисте відкриття 14-ї Загальної конференції ЕВРАЗІКИ, участь у якому взяли делегації державних архівних служб Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизстану, Росії, Таджикистану, Узбекистану, України, спостерігачі від Генеральної дирекції державних архівів Республіки Польща. Загальна кількість учасників 48 осіб. З вітальним словом до учасників звернулися Віце-премьєр-міністр Уряду Киргизстану Тайирбек Сарпашев, Голова Державної реєстраційної служби при Уряді Киргизстану Ерлан Сапарбаєв, керівники державних архівних служб. У рамках Загальної конференції ЕВРАЗІКИ відбулася міжнародна науково-практична конференція "Сучасні проблеми комплектування державних архівів". Від української сторони з доповідями виступили заступник Голови Державної архівної служби О. В. Музичук та директор Державного архіву Київської області С. А. Каменєва. Цього ж дня було підписано Протокол про затвердження та План спільних заходів Державної архівної служби України і Федерального архівного агентства (Російська Федерація) на 2014–2016 роки. Від української сторони за дорученням Голови Державної архівної служби О. П. Гінзбург на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 29 липня 2013 року № 29354/1/1–13 Протокол та План спільних заходів підписала заступник Голови Державної архівної служби О. В. Музичук.

4-5 вересня 2013 року учасники міжнародних заходів відвідали Іссик-Кульську область, ознайомилися з роботою Іссик-Кульського та Чуйського обласних архівів.

4 вересня 2013 року у другій половині дня відбулося відкриття чергового засідання Консультативної ради керівників державних архівних служб держав-учасниць СНД, на якому розглянуто та проаналізовано підсумки розвитку архівної справи в державах-учасницях СНД, хід виконання Плану заходів з реалізації другого етапу (2012-2015 рр.) Стратегії економічного розвитку СНД на період до 2020 року. 5 вересня було продовжено роботу Консультативної ради, під час засідання розглянуто питання підготовки спільної бази даних про місця зберігання документів з особового складу держав-учасниць СНД, створення автоматизованих баз даних центральних фондових каталогів, результати діяльності Всеросійського науково-дослідного інституту документознавства та архівної справи як базової організації з підвищення кваліфікації кадрів в сфері архівної справи та документознавства.

Чергове засідання Загальної конференції ЕВРАЗІКИ в 2014 році проходитиме в м. Астані (Республіка Казахстан).

На початок
На початок