Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


15 листопада 2013 р.

У церемонії підписання Угоди взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Македонія в Україні Ацо Спасеновскі, директор Державного архіву Республіки Македонія Зоран Тодоровскі, Голова Державної архівної служби України Ольга Гінзбург, перший заступник Голови Державної служби Віктор Воронін, відповідальні працівники Укрдержархіву.

Після церемонії підписання Угоди про співробітництво відбулися консультації щодо подальшого розвитку конструктивного співпраці між державними архівними установами України та Республіки Македонія. Укладення Угоди має сприяти розвитку та поглибленню співробітництва між сторонами у напрямку виявлення документів з історії України в архівосховищах Республіки Македонія та з історії Македонії в архівосховищах України, а також здійснення взаємовигідного обміну копіями (цифровими копіями) виявлених документів, обміну досвідом у сфері впровадження новітніх технологій в архівну сферу (електронне архівування, фонд користування на електронних носіях).

Підписання вищезазначеної Угоди є актуальним і дасть можливість:

Після консультацій гості відвідали Центральний державний історичний архів України, м. Київ, де ознайомилися зі складом та змістом фондів архіву, основними напрямками його діяльності.

На початок
На початок