Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


13-14 червня 2013 р.

У Донецькій області проведено зональний семінар архівних установ східного регіону "Взаємодія архівних установ з органами державної влади та місцевого самоврядування". В роботі семінару взяли участь представники Державної архівної служби України, державних архівів Дніпропетровської, Запорізької, Луганської, Черкаської областей, керівники та куратори архівних установ Донецької області.

13.06.2013 учасники семінару ознайомилися з роботою архівних відділів та трудових архівів Макіївської міської ради та Старобешівського району. В рамках семінару проведено круглі столи по проблемним питанням щодо надання статусу юридичної особи архівним установам та обміну досвідом створення та діяльності трудових архівів.

14.06.2013 в приміщенні облдержадміністрації учасниками семінару обговорено питання взаємодії архівних установ з органами державної влади та місцевого самоврядування. Директор департаменту організації архівної роботи Укрдержархіву Т. П. Прись висвітлила стан та проблеми правового регулювання діяльності місцевих архівних установ. Керівники державних архівів областей, архівних установ Донецької області та їх куратори поділилися досвідом роботи.


На початок
На початок