Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


16 березня 2015 р.

На виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні" у березні 2015 року Державним архівом Харківської області проведено роботу зі збору матеріалів про харків’ян – учасників Революції Гідності. Результатом цієї роботи стало формування Колекції документів про харків’ян – учасників Революції Гідності. Основним джерелом комплектування стали інтернет-ресурси.

Колекція містить документи на паперовій основі, фото- та відеодокументи. Ці матеріали присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні, харків’ян Євгена Котляра та Владислава Зубенка.

На веб-сайті Держархіву Харківської області розпочинає діяти постійна рубрика "Герої не вмирають…", в якій буде репрезентовано матеріали з нової архівної колекції. Рубрику відкривають спогади рідних, знайомих та друзів Героя Небесної Сотні Євгена Котляра, що знайомлять з людиною надзвичайно мужньою, з чистою, відкритою душею, світло якої робило всіх, хто перебував поруч, кращими. Птахом називали його друзі, височінь його польоту передається словами Олени Новицької: "Он как будто взял на себя ответственность за весь мир и никак не мог подвести…"

На початок
На початок