Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


7 квітня 2015 р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Про розгляд Переліку документів, що створюються під час діяльності Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, із зазначенням строків зберігання документів.
  2. Про внесення змін до Переліку документів, що створюються під час діяльності органів внутрішніх справ, підприємств та закладів охорони здоров'я, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України, із зазначенням строків зберігання документів.
  3. Про розгляд актів про вилучення документів з Національного архівного фонду, надісланих Центральним державним науково-технічним архівом України.
  4. Про розгляд актів про вилучення документів з Національного архівного фонду, надісланих Державним архівом Миколаївської області.
  5. Про розгляд актів про вилучення документів з Національного архівного фонду, надісланих Державним архівом Полтавської області.
  6. Про розгляд актів про вилучення документів з Національного архівного фонду, надісланих Державним архівом Рівненської області.
  7. Про розгляд актів про вилучення документів з Національного архівного фонду, надісланих Державним архівом Херсонської області.
На початок
На початок