Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


1 червня 2017 р.

1 червня 2017 року в конференц-залі Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України відбудеться фінал Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячих ансамблів та оркестрів струнно-смичкових інструментів "Зіграємо разом: Україна", приурочений до Міжнародного Дня захисту дітей. Організатором фестивалю є Громадська організація викладачів-струнників "ESTA-Україна", що являється національною ланкою та членом Європейської Асоціації Викладачів-Струнників (European String Teachers Association). У конкурсі приймають участь колективи початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів – дитячих музичних школи та шкіл мистецтв з усієї України. Фіналу передували конкурси "Зіграємо разом: Захід України" та "Зіграємо разом: Схід України", які проходили в Ужгороді та Маріуполі.

У рамках заходу відбудеться стаціонарна виставка унікальних архівних документів та музейних предметів із особових фондів видатних діячів українського мистецтва Б. М. Лятошинського, Ю. С. Мейтуса, К. Г. Стеценка, С. П. Дрімцова "Мистецтво дароване народу…", також будуть проведені оглядові екскурсії Архівом-музеєм.

По завершенню конкурсу відбудеться нагородження переможців та спільне виконання усіма учасниками фестивалю-конкурсу музичного твору "Ода до радості" Л. Бетховена на Софійській площі.

На початок
На початок