Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


22.06.2017 у будівлі Апарату Ради національної безпеки та оборони України (вул. Петра Болбочана, 8, м. Київ) відбулось чергове засідання Міжвідомчої комісії з питань оборонно-промислового комплексу РНБО України під головуванням першого заступника секретаря РНБО Гладковського О. В. за участю представників Державної архівної служби України.
На засіданні розглянуто питання «Щодо розгляду пропозиції стосовно вдосконалення існуючої нормативно-правової бази формування страхового фонду документації на виробництво озброєння і військової техніки, на продукцію оборонного та мобілізаційного призначення».
За результатами обговорення прийнято рішення щодо обов’язковості створення страхового фонду документації на виробництво озброєння і військової техніки, на продукцію оборонного та мобілізаційного призначення перед поставленням продукції (виробів) у серійне виробництво та необхідності термінового внесення відповідних змін до законодавчої та нормативно-правової бази.
Всі ініціативи та пропозиції Укрдержархіву щодо вдосконалення законодавчої та нормативно-правової бази, створення та використання СФД в оборонно-промисловій галузі,було підтримано членами Міжвідомчої комісії з питань оборонно-промислового комплексу РНБО.
За останні півроку це третій позитивний розгляд питань страхового фонду документації в Апараті Ради національної безпеки та оборони України.
На початок
На початок