Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


У рамках співпраці з Міністерством молоді та спорту України у напрямку організації роботи з формування Національного архівного фонду документами спортивних і молодіжних громадських формувань в ЦДАГО України 14 липня 2017 року відбувся семінар на тему «Впровадження нормативних актів з питань діловодства та забезпечення збереженості документів у практику роботи спортивних громадських організацій».
У роботі семінару взяли участь державний секретар Міністерства молоді та спорту України Немчінов Олег Миколайович та начальник відділу контролю, діловодства та звернень громадян цього ж Міністерства Гончарова Тетяна Олексіївна, а також 33 представники 27 федерацій з олімпійських видів спорту.
Про основні вимоги нормативних актів з питань діловодства й забезпечення збереженості документів та впровадження їх в роботу громадських організацій розповіла начальник відділу формування НАФ і діловодства Бабіна Наталія Вікторівна, а головний науковий співробітник відділу використання інформації документів Горєва Вікторія Володимирівна у своїй доповіді акцентувала увагу на особливостях складання номенклатури справ організації.
Учасників семінару цікавили питання про умови передавання архівних документів федерацій на зберігання до ЦДАГО України, визначення строків зберігання документів у поточному діловодстві та наявність архівних документів спортивних організацій у фондах ЦДАГО України за радянський період.
Зацікавлення представників спортивних федерацій викликала виставка архівних документів, присвячена історії розвитку в Україні фізкультури і спорту.
Для ознайомлення учасників семінару зі складом та змістом фондів архіву було проведено екскурсію в архівосховище, в ході якої начальник відділу використання інформації документів Власенко Світлана Іванівна розповіла про форми використання ретроспективної інформації документів Національного архівного фонду, а завідувач сектору обліку документів відділу забезпечення збереженості та обліку документів Герасименко Алла Василівна – про умови зберігання архівних документів.
Підводячи підсумки семінару, директор архіву Бажан Ольга Вікторівна наголосила на важливості передавання документів федерацій до ЦДАГО України з метою збереження документальних свідчень розвитку і діяльності спортивних громадських організацій України та відтворення в майбутньому історії фізкультурно - спортивного руху.


Фоторепортаж:

На початок
На початок