Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


Відбулося чергове засідання колегії Державної архівної служби України, під головуванням Голови Укрдержархіву Тетяни Баранової, за участю членів колегії, керівників структурних підрозділів Укрдержархіву, директорів державних архівних установ, спеціальних установ страхового фонду документації.
Захід розпочався з вітального слова Голови Державної архівної служби України Тетяни Баранової.
На порядок денний засідання колегії Державної архівної служби України були винесені питання про ефективність використання бюджетних коштів Укрдержархівом та установами, що належать до сфери його управління; про стан правової роботи в Державній архівній службі України; про дотримання Укрдержархівом, державними архівними установами та спеціальними установами СФД законодавства у сфері зовнішньої діяльності; про результати ведення Державного реєстру потенційно небезпечних об’єктів.
З метою удосконалення нормативної бази Укрдержархівом розроблено два законопроекти, один проект розпорядження і чотири проекти постанов Кабінету Міністрів України, чотири проекти наказів Міністерства юстиції України.
Укрдержархівом ініційовано роботу з підписання договорів про співробітництво з Національним архівом Естонії, Генеральною дирекцією архівів Італії, Словацьким Національним архівом, Меморандумів про співробітництво з Військово-історичним архівом Угорщини та Національним архівом Фіндляндської Республіки, Угоди про співробітництво з Державною архівною службою Республіки Молдова.
Важливим питанням для обговорення стала інформація про ведення Державного реєстру потенційно небезпечних об’єктів. Державна архівна служба України технічно готова організувати отримання паспортів ПНО від суб’єктів господарювання в електронному вигляді з використанням електронних цифрових підписів.


На початок
На початок