Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


Звертаючись до учасників конференції, Голова Укрдержархіву,заслужений юрист України Тетяна Баранова наголосила на тому, що проведення таких заходів "чудова нагода змінити стереотипні уявлення про архівну справу, як про щось консервативне, що живе вчорашнім днем". Але для того, щоб вийти на передові позиції формування сучасного інформаційного суспільства, архівна сфера потребує реформ. Нам необхідна всеохоплююча стратегія власного розвитку, підкреслила очільник Державної архівної служби України.
Скориставшись нагодою, Тетяна Баранова звернулася до присутніх на конференції студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка. "Обраний вами фах і відповідальний,і дуже потрібний, адже архіви – це пам’ять людства, а професія архівіста у сучасному світі є основою для розвитку відкритого інформаційного суспільства" - зауважила Голова Укрдержархіву, висловивши сподівання, що після закінчення навчання молоді фахівці знайдуть гідне місце в архівній системі України.
На конференції з доповідями також виступили професори Київського національного університету імені Тараса Шевченка Ярослав Калакура, Микола Щербак, Марина Палієнко, директор Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, кандидат історичних наук Олександр Гаранін, заступник директора цього інституту Наталія Христова.
Організаторами заходу виступили: кафедра архівознавства та спеціальних галузей історичної науки історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства, Спілка архівістів України.


На початок
На початок