Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


Конгрес проходив під патронатом Прем’єр-міністра Турецької республіки у партнерстві з Головним управлінням державних архівів та Головним управлінням земельного кадастру Міністерства охорони навколишнього середовища та урбанізації. Головна мета конгресу - зібрати всі країни та установи, де зберігаються архіви успадковані від Османської імперії, відповідно до загальних концепції культури, історії та цивілізації.
У конгресі взяли участь понад три тисячі науковців, істориків, архівістів із 50 країн світу, які обмінялися думками щодо подальшого розвитку технологій в архівній практиці. Окремі засідання конгресу були присвячені умовам зберігання, оцифрування, класифікації і доступу до архівів, а також питанням реставрації документів та відновлення паперу.
З метою обміну досвідом в архівній практиці архівісти з України відвідали новий комплекс Османського архіву при Кабінеті Прем’єр-міністра Туреччини, в якому зберігається майже 95 млн. документів з історії Османської держави за 1299-1923 роки.
Також під час зустрічі з Генеральним директором держаних архівів Турецької Республіки Гюрканом Юманом були обговорені перспективі співробітництва України та Турції в архівній сфері, а також презентовані останні друковані видання Державного архіву Київської області.


На початок
На початок