Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


Симпозіум включає п’ять міжнародних, п’ять всеукраїнських, дві міжвузівські наукові конференції та приурочений до 85–річчя Національного авіаційного університету та 15-річчя Навчально-науково гуманітарного інституту Національного авіаційного університету.
Державний архів Київської області, який на форумі представляла директор С. А. Каменєва, і кафедру історії та документознавства Навчально-наукового Гуманітарного інституту Національного авіаційного університету (завідувач кафедри – д.і.н., професор І.І.Тюрменко) пов’язують багаторічні стосунки – спільна участь у міжнародних конференціях, наукових семінарах, виставкових проектах обласного архіву. У зв’язку з тим, що кафедра є випусковою з підготовки фахівців спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» освітньо-професійної програми «Документознавство та інформаційна діяльність», її студенти традиційно проходять практику у Державному архіві Київської області.
Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД) виступив співорганізатором заходу на підставі договору про співробітництво між УНДІАСД та Навчально-науковим Гуманітарним інститутом Національного авіаційного університету від 20 вересня 2017 р.

На початок
На початок