Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


Темою семінару-навчання став порядок комплектування, зберігання та використання аудіовізуальних документів в державних архівних установах.
Зокрема, з учасниками семінару своїм досвідом поділилися головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства О. Косенко, начальник відділу довідкового апарату О. Огородніков, начальник відділу забезпечення збереженості та обліку документів Н. Панченко, начальник відділу використання інформації документів Т. Макарова.
У ході семінару було презентовано доповіді, що розкрили питання: порядку комплектування державних архівів аудіовізуальними документами, зокрема у цифровому форматі; особливостей складання довідкового апарату до фото- і відеодокументів; забезпечення збереженості та характерних рис обліку аудіовізуальних документів, специфіки збереження аудіовізуальних документів на різних носіях інформації; поєднання традиційної практики і новітніх технологій у використанні інформації аудіовізуальних документів, зокрема застосування інтерактивних засобів мультимедійної презентації архівних документів. Крім того, учасники семінару мали змогу ознайомитися з практичною роботою ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного під час екскурсії архівом.
Важливим елементом семінару-навчання стала можливість учасників отримати фахові консультації щодо роботи з фізичними особами-джерелами комплектування НАФ, особливостей застосування нефондової системи обліку аудіовізуальних документів, сучасних підходів до зберігання архівних документів у цифровому форматі.
Матеріали семінару-навчання будуть розміщені на офіційному веб-сайті ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного.

На початок
На початок