Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


Справжнє свято музики глядачам подарували талановиті митці, лауреати міжнародних конкурсів Сергій Коротенко (баритон) та чарівна Ольга Бурда (сопрано). Під акомпанемент концертмейстера Ю. Ященко у концертній програмі прозвучали всесвітньо відомі твори В. А. Моцарта, Ш. Гуно, Дж. Пуччіні, Дж. Верді, В. Белліні та ін.
Яскравим доповненням до музичного свята стала виставка архівних документів. Увазі відвідувачів були представлені цінні архівні документи: фото сцен вистав опер: Дж. Пуччіні «Тоска», Л. Деліба «Лакме», Дж. Верді «Бал-маскарад», В. А. Моцарта «Чарівна флейта» та ін; лібрето опер Р. Леонкавалло «Паяци», Г. Доніцетті «Дон Паскуале». Перлинами виставки є фото Клари Брун в ролі Тоски з вистави опери Дж. Пуччіні «Тоска» 1910-х рр. та афіша вистави опери Г. Доніцетті «Любовний напій» за участю Марії Донець-Тессейр 1914 р.
Гостями свята стали працівники архівних підрозділів головних управлінь Національної поліції в областях на базі Головного архівного відділу УРТЗІ Національної поліції України, які завітали до ЦДАМЛМ України на екскурсію.
Довідково. Проект «Літературно-мистецькі зустрічі в архіві-музеї» було започатковано у квітні 2012 р. У його рамках відбуваються виступи відомих українських та зарубіжних музикантів-виконавців, творчі вечори письменників, художників та композиторів, які супроводжуються тематичними презентаціями документальних матеріалів з фондів ЦДАМЛМ України. Проект спрямований на встановлення діалогу між актуальним мистецьким процесом та «задокументованим» минулим, відкрите спілкування артистів з публікою, популяризацію вітчизняної архівної спадщини, а також покликаний привернути увагу науковців та громадськості до архівних документів. Зустрічі проходять в конференц-залі ЦДАМЛМ України.


На початок
На початок