Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


Традиційне літературно-мистецьке свято «Весна в Плютах» цього разу проходило під знаком 100-річчя створення системи архівних установ України.
Колектив ЦДАМЛМ України на чолі з директором Оленою Чижовою, який виступив головним організатором свята, доклав максимум зусиль для того, щоб воно відбулося. Напередодні було проведено колективний суботник, під час якого упорядковано територію музейного комплексу (розчищено берег річки Козинка, виконано ремонтні роботи, висаджено квіти тощо), оновлено експозицію комплексу, створено новий цікавий виставковий проект «Віддзеркалення», організовано польову кухню та насичену концертну програму.
Учасників велелюдного заходу, на який зібралися працівники архівних установ, щиро привітала Голова Державної архівної служби України Тетяна Баранова.
Родзинкою свята став запальний виступ відомого співака, композитора, поета, народного артиста України Павла Зіброва.
Архівістів та гостей літературно-мистецького заходу привітали оркестр викладачів та учні Київської дитячої школи мистецтв № 6 ім. Г. Л. Жуковського «Святограй», зразковий ансамбль танцю «Калинонька», вихованці Стрітівського педагогічного коледжу кобзарського мистецтва.
Для гостей і колег-архівістів були організовані цікаві та пізнавальні екскурсії, які провели провідний науковий співробітник відділу «Літературно-мистецькі Плюти» Лілія Подворна і завідувач сектору зберігання та обліку музейних предметів ЦДАМЛМ України Ніна Іванцова.
З привітанням до присутніх звернулися в.о міського голови м. Українка Катерина Проценко, начальник управління міжнародного співробітництва та документального забезпечення Укрдержархіву Юлія Прилепішева.
Варто наголосити на тому, що до підготовки та проведення свята активно долучилися архівні установи, які старанно готували концертні номери, організували цікаве та корисне дозвілля.
Відбулися конкурси, у яких взяли участь працівники державних архівних установ та гості свята. За результатами суперництва у різних номінаціях визначено наступних переможців:
Галицька Т.В., головний спеціаліст Укрдержархіву;
Іщенко А.М., провідний спеціаліст ЦДАГО України;
Басан С. М., провідний реставратор ЦДАГО України;
Котик Т. О., завідувач реставраційної майстерні ЦДАГО України;
Наполова Г.Ю., провідний реставратор ЦДАГО України Покляцька В., провідний спеціаліст ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного;
Алєксєєнко А.А., начальник відділу ЦДНТА України;
Невгад І.О., головний спеціаліст ЦДАЗУ;
Набережня В.А., провідний архівіст ЦДЕА України;
Юськова С.Г., заступник завідувача відділу ДЦЗД НАФ;
Положенцева Т.В., заступник начальника відділу Державного архіву Волинської області;
Мочалін А.О., зберігач фондів Державного архіву Київської області;
Якобчук С.А., провідний архівіст Державного архіву Київської області;
Боровицька Т. (зразковий ансамбль «Калинонька»), Воронюк В. (зразковий ансамбль «Калинонька»), Федосов П. (зразковий ансамбль «Калинонька»), Шевченко Е. (зразковий ансамбль «Калинонька»).
Найактивніші учасники конкурсів отримали не лише бажану перемогу, а й призи. Виставка народних майстрів, музичні номери, і конкурси та запашний куліш створили неповторну атмосферу корпоративного єднання, піднесеності і весняної радості.


На початок
На початок