Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


У роботі семінару взяли участь начальник відділу сприяння розвитку молоді та утвердження здорового способу життя департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України В. Коляда, а також 18 представників 15 молодіжних та дитячих громадських організацій.
Про основні вимоги нормативних актів з питань діловодства й забезпечення збереженості документів та впровадження їх в роботу громадських організацій розповіла начальник відділу забезпечення збереженості та обліку документів ЦДАГО України А. Іщук, а головний науковий співробітник архіву В. Горєва у своїй доповіді акцентувала увагу на особливостях складання номенклатури справ організації.
Учасників семінару цікавили питання про визначення строків зберігання фінансових та податкових документів, особливості розроблення положення про експертну комісію організації, визначення понять "опис справ постійного зберігання" та "номенклатура справ організації" та їх відмінність тощо.
Зацікавлення представників громадських організацій викликала виставка архівних документів, присвячена історії молодіжного руху в Україні.
Для ознайомлення учасників семінару зі складом та змістом фондів архіву було проведено екскурсію архівом, у ході якої директор ЦДАГО України О. Бажан розповіла про склад і зміст документів Національного архівного фонду, що зберігаються у фондах та колекціях ЦДАГО України.
Підбиваючи підсумки семінару, директор архіву О. Бажан наголосила на важливості передавання архівних документів до ЦДАГО України з метою збереження документальних свідчень розвитку і діяльності молодіжних і дитячих громадських організацій України та відтворення в майбутньому історії молодіжного руху.


На початок
На початок