Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


Захід присвячено висвітленню подій інституційного становлення державної служби, зокрема прийнятим у 1918 році законам, які вперше в історії України на законодавчому рівні закріпили засади функціонування інституту державної служби та статусу державного службовця. Експозиція виставки висвітлює ключові етапи становлення та розвитку на Херсонщині професійної державної служби, традиції української державної служби та досвід національного державного управління. У відкритті виставки взяли участь керівники та працівники апарату обласної державної адміністрації, представники Міжрегіонального управління Нацдержслужби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, АР Крим та м. Севастополі, кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету.
Експозиція виставки висвітлює ключові етапи становлення та розвитку на Херсонщині професійної державної служби, традиції української державної служби та досвід національного державного управління.
У відкритті виставки взяли участь керівники та працівники апарату обласної державної адміністрації, представники Міжрегіонального управління Нацдержслужби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, АР Крим та м. Севастополі, кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету.
На початок
На початок