Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


У Національному музеї Тараса Шевченка відбулося відкриття виставки «Два голоси однієї родини», присвяченої 145-річчю від дня народження художника і педагога Фотія Красицького – внучатого племінника Тараса Шевченка.
Відкрив презентацію виставкового проекту директор Національного музею Тараса Шевченка Дмитро Стус. Про важливість і значущість спільних виставкових проектів, внесок Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України у експозицію нової виставки розповіла директор ЦДАМЛМ України Олена Чижова.
З вітальним словом виступив заслужений діяч мистецтв УРСР, народний художник України, академік Національної академії мистецтв України, завідувач кафедри графічних мистецтв Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури Василь Перевальський.
У проекті взяли участь: Національний музей Тараса Шевченка, Центральний державний архів-музей літератури і мистецтва України, Національний художній музей України. У експозиції проекту представлені копії цінних архівних документів з фондів ЦДАМЛМ України, зокрема, матеріали біографічного характеру про життя та роботу Ф. Красицього, епістолярії, світлини, художні твори.
Виставка триватиме з 4 по 23 вересня 2018 р. у приміщенні Національного музею Тараса Шевченка
Кураторські екскурсії відбудуться 5, 6, 7, 11, 13, 18, 20 вересня о 15:00.
Адреса: м. Київ, бул. Т. Шевченка, 12.


На початок
На початок