Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


Для ознайомлення з документальним складом виставки до установи було запрошено учнівську молодь.
Виставка об’єднала понад 50 документів та світлин, більшість яких зберігається в Державному архіві Чернігівської області. Хронологічно презентовані документи охоплюють великий проміжок часу – 1831 – 2016 роки, але основна частина документів присвячена героям сьогодення, передусім тим, хто поліг, захищаючи територію України. Ці документи містять біографічні дані, дату та місце загибелі та поховання героїв.
Частина документів виставки розповідає про невтомну діяльність волонтерів, які доставляли допомогу в зону проведення АТО.
Окремий сегмент виставки – зображення нагород та відзнак, якими відзначаються вояки, волонтери, медики за участь в антитерористичній операції.
Журналістами філії ПАТ «НСТУ» «Чернігівська регіональна дирекція», веб-сайту Чеline (Чесні новини Чернігова та області) та представником Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації підготовлено сюжети, знято відео- та фоторяд документального складу виставки для розміщення у випусках новин та на власних веб-сайтах.
На початок
На початок