Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


Цей проект стартував 25 квітня 2018 року, коли для керівників архівних установ Київської області, представників громадських організацій учасників АТО, військових капеланів, волонтерів організували семінар: «Пам’ятаємо Героїв АТО…», метою якого було ознайомлення із стратегією діяльності архівних установ щодо збереження та примноження Національного архівного фонду документами учасників Антитерористичної операції.
За час реалізації проекту архівними установами Київщини була забезпечена широка кампанія щодо висвітлення інформації з цього напрямку діяльності у місцевих (районних, міських) засобах масової інформації (преса, радіопередачі), офіційних веб-сайтах архівних установ та, як окрема рубрика, на сайтах районних державних адміністрацій, міських рад Київської області.
Для виконання цього завдання архівні установи співпрацювали із місцевими органами державної влади та місцевого самоврядування, музеями та бібліотеками, громадськими організаціями та волонтерами, які здійснювали активну допомогу та підтримку учасникам АТО.
Окремо необхідно видзначити співпрацю та роботу із самими учасниками АТО та членами сімей, загиблих учасників АТО щодо можливості передавання документів особового походження про участь в АТО для створення окремих архівних фондів та документальних колекцій.
За підсумками роботи, на жовтень 2018 року, оскільки дана робота буде тривати і надалі, архівними установами було зібрано 156 анкет-запитальників. Нині здійснюються заходи щодо документального оформлення 5 архівних фондів (колекцій) від волонтерів та учасників АТО.
На початок
На початок